logotipo de tinte capilar naturtint

Naturtint 4M Mahogany Chestnut

NATURTINT to trwała farba do włosów  bez amoniaku wybierana przez konsumentów na całym świecie, którzy poszukują miękkości, blasku i intensywnego nawilżenia włosów oraz optymalnej ochrony skóry głowy.

Innowacyjna i delikatna żelowa formuła wzbogacona naturalnei składnikami dba o zdrowie włosów i skóry głowy. Zawiera ekskluzywny zabieg Multipielęgnacyjną Maskę z Komosą Ryżową, który poprawia proces koloryzacji i utrwala kolor o 20%.

  • 100% nawilżenia
  • Super miękkie i 2000.
  • Naturalne, zdrowe i żywe kolory
  • Optymalna ochrona skóry głowy
  • Zawiera w 100% bio botaniczny kwas oleinowy z oliwek oraz olej z nasion Meadowfoam
  • Szybka i aplikacja

ŻEL KOLORYZUJĄCY W 100% Z OLEJKÓW BIOBOTANICZNYCH

coloracion capilar ingredientes naturales

KWAS OLEINOWY Z OLIWEK

Eteryczny olejek organiczny, który zapewnia siłę i witalność. Wnika mamy głęboko włosy. Dzięki swoim składowi głęboko się, wchłaniając wzmacniając włosy od nasady aż po tym samym konice. Działa fotoochronnie, chroniący włosy przed szkodliwym środowisko i wyniosła trwałość koloru. Wynikiem są głęboko nawilżone, odżywione i mocne włosy.

OLEJ Z NASION MEADOWFOAM

Olejek organiczny przysłowiu i zapobiegający utracie wilgoci. Dodaje blasku i miękkości dla młodych i zdrowych włosów.

MULTIPIELĘGNACYJNA MASKA Z KOMOSĄ RYŻOWĄ
FORMUŁA Z 99% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

KOMOSA RYŻOWA

Komosa Ryżowa do pełnowartościowe białko osiem niezbędne aminokwasów. W Multipielęgnacyjnej Masce pomaga zapewnić, intensywny i pełny blasku kolor włosów. Wspomaga stylizację i nadajeę zdrowy wygląd włosów.

MASŁO SHEA

Aktywny regenerator, głęboko odżywia i ożywia naturalne Piękno Twoich włosów. Zmniejsza puszenie się i wygładza włosy, zapewniając idealne warunki do śp.

BIAŁKA BAOBABU

Baobab, znany tylko jako “Drzewo życia” właściwości przeciwstarzejące, zapewniające witalność i siła. Młode i zdrowe włosy.

OSTROPEST PLAMISTY

Naturalna alternatywa dla silikonów, zapewniająca naturalny połysk i aksamitność.